RÓMSKY REPREZENTAČNÝ PLES 2019

Včera sa konal v Bratislave v priestoroch Park Inn by Radisson Danube-Bratislava, Rómsky reprezentačný ples na ktorom nesmel chýbať ani najstarší brat ” ,Slavomír Frederik Gaďo ktorí pracuje a je
manazerom pre hotelovo restauracny komplex vo West Yorkshire vo Veľkej Británii , jeho mladší brat –Philip Prince Tokar pracuje ako súdny urádnik.

     

Počas prebiehania noblesného plesu ich prišli zabávať, rómske hudobné kapacity ako sú :  Lendvai Csócsi Jozef,  Patai, Zoltán,  Lakatoš Mikloš, Notar Mary, Varady Roma Cafe, a  HollasyBand.

Philipa jeho starší brat, Frederik Gado
 sa s rodinou ubytoval v Bratislavskom 5 hviezdičkovom hotely ktorý ich vyšiel poriadne draho a to na 1800 eur pre 4 osoby na jednú noc. Zhrňme si to teda všetko dokopy letenky,obleky ,dámska róba,ubytovanie v 5 hviezdičkovom bratislavskom hotely destiláty ktoré si na plese museli platiť zo svojho vrecká , suma sumárov rodinu z Británie to vyšlo podľa slov Philipa Princa  cca na 5000 eur .

Na plese nesmela chýbať ani televízia Markíza a Janko Tribula ,ktorý pripravuje spolu s Erikou Hudínyovou reláciu Smotánka.

Zdroj – Press Tv

Author: okadmin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *